Majówka, długi weekend majowy 2024 w polskich górach!

Porady związane z majówką w górach

Aktywny wypoczynek – na co zwracać uwagę wybierając ośrodek noclegowy

Górskie wycieczki, narty, rower, kajaki oraz inne sporty, które pozwalają nam porządnie się zmęczyć, są dla wielu wyznacznikiem aktywnie spędzonego i udanego urlopu. Mają jednak jedną wadę – przy niekorzystnej pogodzie, jesteśmy skazani na pozostanie na kwaterze. By nie zmarnować całkowicie wolnego czasu, można wybrać ośrodek noclegowy, który zagwarantuje nam możliwość spalenia energii, nawet gdy inne plany nie wypalą lub gdy przekreśli je niekorzystna pogoda.

czytaj dalej

Agroturystyka szansą na udany wypoczynek

Już od wielu lat, na naszych oczach rozgrywa się proces postępującego rozwoju technologicznego, a co za tym idzie rozszerzającej się urbanizacji. Coraz więcej ludzi mieszka w miastach, coraz więcej terenów zielonych jest czyszczonych i zamienianych w place budowy pod nowe dzielnice tych miast. Oczywiście są to zmiany które niosą ze sobą wiele pożytecznych nowości, często upraszczają ludziom życie. Jednak w takich warunkach coraz więcej osób wyjeżdżając na urlop szuka odmiany od miejskiego hałasu, tłumu i zamieszania. Jednym z najlepszych sposobów na udany wypoczynek w ciszy i spokoju, jest spędzenie wakacji w gospodarstwie agroturystycznym.

czytaj dalej

Wypocznij aktywnie

Za oknem wiosna, wszystko budzi się do życia a ciebie dopada chandra. Jesteś zmęczony, ospały, wiecznie niezadowolony. To nic innego jak wiosenne przemęczenie. Jest takie lekarstwo, które bez recepty zafundujesz sobie sam. Po prostu odpocznij ale nie przed telewizorem pod ciepłym kocykiem tylko aktywnie.

czytaj dalej

Zobacz koniecznie!

Dziesiątki ofert majówki z całej Polski! Komentarze, opinie, polecane atrakcje. Wybierz ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i spędź weekend majowy z rodziną lub przyjaciółmi!

czytaj dalej

Tanie noclegi – przekleństwo czy smak przygody?

Nie każdego z nas stać na drogie i luksusowe noclegi podczas wyjazdu. Czasami również nie wygoda się liczy w doborze lokalu na noc – grunt to przygoda, wiatr we włosach i smak nieznanego jutra.

czytaj dalej

Jak urządzić pokój do wynajęcia dla turystów?

Jeżeli mieszkacie w miejscowości turystycznej i macie duży dom – możecie pomyśleć o tym by wynajmować noclegi. Realizacja tego przedsięwzięcia może być naprawdę przeprowadzona za niewielkie pieniądze.

czytaj dalej

Noclegi w schroniskach

Wielu z nas potrzebuje w swoim życiu raz na jakiś czas oderwać się od szarej rzeczywistości i pożyć przez kilka dni w całkowitej harmonii ze światem przyrody. Takim właśnie osobom chciałabym, w tym artykule przybliżyć świat wycieczek na łono natury oraz możliwości spędzania noclegów podczas takich eskapad.

czytaj dalej

Porady na majówkę – ostatnie wpisy

Wyróżnione obiekty

 • Pensjonat KościuszkoPensjonat Kościuszko
  Weekend majowy w Pensjonacie Kościuszko położonym tuż obok krynickiego Deptaku. Kościuszko to idealne miejsce wypoczynku dla […]
  3 komentarze
 • Hotel Orlik w Krynicy - oferta na majówkęHotel Orlik ***
  Majówka w Hotelu Orlik *** w Krynicy-Zdroju. Do dyspozycji naszych Gości i ich rodzin: bogato wyposażony plac zabaw, sala zabaw […]
  Jeden komentarz
 • Willa Trela w Muszynie na majówkęWilla Trela
  Willa Trela to pięknie położony obiekt noclegowy w Uzdrowisku Muszyna-Zdrój. Komfortowe pokoje, smaczne jedzenie i niewielka […]
  Jeden komentarz
 • Hotel Activa w Muszynie - majówkaHotel Activa ***
  Długi weekend majowy w hotelu Activa *** – wraz z rodziną i przyjaciółmi spędź majówkę w Hotelu Activa*** w Muszynie. […]
  Jeden komentarz

Wiosenna majówka w polskich górach – aktualne oferty | MAJOWKA-w-GORACH.pl | Kopiowanie materiałów zabronione